rolki rollerblade

Rolki dla dzieci Rollerblade

Rollerblade to jeden z czołowych producentów rolek. Firma została założona w 1980 roku przez dwóch hokeistów, którzy szukali czegoś co zastąpi im łyżwy w lecie. Jak widać udało im się to znakomicie. Dzisiaj Rollerblade oferuje wysokiej jakości rolki we wszystkich odmianach tej dyscypliny.
łyżworolki rollerblade
rollerblade
Innowacyjne rolki Rollerblade jako jeden z prekursorów rolkarstwa, mocno przyczynił się do rozwoju tej dscypliny w wielu jej odmianach. Dzięki wielu patentom i innowacyjnym technologiom rolki dla dzieci Rollerblade wyróżniają się trwałością, komfortem jazdy i wygodą. Bogata oferta Rollerblade sprawia że każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie, swoich potrzeb i umiejętności.

Rolki dziecięce Rollerblade

Rolki Rollerblade Fury Black White 2022
319 PLN
Rolki Rollerblade Fury Black White 2022Rollerblade Fury Black / White 2022 to wysokiej jakości regulowane rolki zaprojektowane specjalnie z myślą o młodych rolkarzach. Kółka o średnicy 72 mm z ...
Rolki Rollerblade Fury Black Pink 2022
319 PLN
Rolki Rollerblade Fury Black Pink 2022Rollerblade Fury Black / Pink 2022 to wysokiej jakości regulowane rolki zaprojektowane specjalnie z myślą o młodych rolkarzach. Kółka o średnicy 72 mm z ...
Rolki Rollerblade Combo Midnight Blue / Warm Orange + ochraniacze 2021
439 PLN
Rolki Rollerblade Combo Midnight Blue / Warm Orange + ochraniacze 2021Rollerblade Combo Midnight Blue / Warm Oranged 2021 to zestaw rolki + ochraniacze Rollerblade. Stworzone z myślą o młodych entuzjastach rolek. Rolki gwarantu ...
Rolki Rollerblade Apex Black Red 2022
479 PLN
Rolki Rollerblade Apex Black Red 2022Rolki Rollerblade Apex Black Red 2022 to model o znaczących osiągach juniorskich rolek typu Street. Posiadają formowaną, dobrze wentylowaną skorupę która ...
Rolki Rollerblade Apex G White Pink 2022
479 PLN
Rolki Rollerblade Apex G White Pink 2022Rolki Rollerblade Apex G White Pink 2022 to model o znaczących osiągach juniorskich rolek typu Street. Posiadają formowaną, dobrze wentylowaną skorupę kt ...

Inne rolki

rolki regulowane Rolki regulowane

Rolkiregulowane.pl to strona poświęcona rolkom z regulacją rozmiaru. Dowiecie się tutaj jak są zbudowane i jak działają łyżworolki regulowane. Sprawdzicie tu też oferty rolek z regulacją.

rolki k2 K2

K2 to jeden z czołowych producentów rolek, który cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników. Rolki K2 słyną z wysokiej jakości wykonania oraz innowacyjnych rozwiązań.

rolki powerslide Powerslide

Powerslide to jeden z czołowych producentów rolek, który w swojej ofercie ma duży wybór rolek do róznych zadań. Powerslide od kilku lat sukcesywnie rozwija ofertę rolek trójkołowych.

rolki tempish Tempish

Marka Tempish plasuje w środku tabeli producentów rolek oferując dobrej jakości produkty w dobrych cenach. Oferta rolek Tempish skierowana jest do osób na każdym poziomie zaawansowania.

rolki fila Fila

Fila to solidny producent rolek. Rolki fila cechuje wysoka jakość wykonania, dobre materiały i dobre parametry. Oferta rolek Fila skierowana jest zarówno do amatorów jak i profesjonalistów.

Dobór rolek
rodzaje rolek Rodzaje rolek

Przy wyborze rolek w pierwszej kolejności musimy zdecydować gdzie i jak będziemy jeździć. W zdecydowanej większości sytuacji będą to rolki z grupy fitness, któe idealnie sprawdzają się przy jeździe rekreacyjnej.

but But/skorupa

But to ważna sprawa więc warto zwrócić uwagę na to aby był przede wszystkim wygodny, aby miał dobrą wentylację, nie obcierał, dobrze trzymał staw skokowy.Należy też zwrócić uwagę na sposób sznurowania.

płozy Płozy

W rolkach profesjonalnych gdzie waga rolek ma duże znaczenie płozy tworzone są z bardzo lekkich stopów, natomiast w rolkach do jazdy rekreacyjnej najczęsciej stosuje się płozy aluminiowe i z tworzywa.

koła do rolek Koła

Kółka to bardzo ważny element w rolkach. Odpowiednia średnica i twardość kółek będą miały znaczny wpływ na komfort i szybkośc jazdy. Początkujący powinni szukać rolek z kółkami nie większymi niż 84 mm.

łożyska do rolek Łożyska

Łożyska to kolejny element który razem z kołami tworzą układ jezdny. Rozróżniamy kilka klas łożysk jak ABEC-5, ABEC-6, ABEC-7, ABEC-9. W rolkach z wyższej półki stosowane są też inne rodzaj łożysk.